DERNEK GENEL KURULU
Mehmet SEYREK

Mehmet SEYREK

DERNEK GENEL KURULU

07 Aralık 2017 - 08:58

Ne de hızlı akıyor zaman. Bir de bakmışsın aradan üç yıl geçmiş. Ne de çabuk. İzmir Buldanlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin Genel Kurulunu üç yıl önce yapmıştık. Rahmetli Cimo Ahmet sağdı. Derneğin ikinci başkanlığına getirilmişti.

Maalesef dönemini tamamlayamadan yitirdik. Onun yerine yedek üyelerimizden İbrahim yapıcı görev aldı. O da görevini layıkıyla yerine getirdi.Üç yıldır birlikte Dernek Yönetim Kurulu görevini üstlendiğimiz arkadaşlarıma buradan ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim. Cimo’nun ölümünden sonra hem Dernek ikinci başkanlığını hem de Dernek saymanlığını yürüten arkadaşım Mehmet Çelebiye, Dernek Yazmanı Mahmut Ballar’a, Dernek Lokalini bugünkü  haline getirmek için her türlü gayreti gösteren Aslan Eklioğlu’na ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Görev süremiz Ocak ayında bitiyor. Dernek Yönetim Kurulları hizmet yeridir. Emek ister, zaman ister, çalışmak ister. Her türlü eleştiriye tahammül ister. İyi yaptıkların ve başarıların göze görünmez ama en küçük bir kusur dikkatli gözlerden kaçmaz. Eleştirilirsin.  

Ocak ayında yapılacak olan Genel Kurulda görev almak isteyen yeni arkadaşlarımız olursa bundan memnunluk duyacağız. Bayrak yarışında bayrağı devretmeye hazırız. Başkan olmak isteyen ya da yönetim kurulunda görev almak isteyen üyelerimizle görüşüp müzakere ederek yeni bir yönetim oluşturmaya gayret edeceğiz. Kişisel beklentilerimiz yoktur. Derneğimize, Buldan’ımıza yararlı olacak her türlü çaba ve girişim bizim için çok değerlidir.

09 Ocak Salı akşamı Buldanlılar Derneği lokalinde yapılacak olan Dernek Genel Kuruluna tüm üyelerimiz ve İzmir’de oturan tüm Buldanlılar davetlidir.

Dostlukla Kalın

MEHMET SEYREK

 

İZMİR BULDANLILAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN

Derneğimizin 12. Genel Kurulu  26 Aralık 2017 Salı günü saat 18.00 de Dernek Merkezimizde (372 sk. No:32 Çelebi apt. Bahçelievler/İZMİR ) adresinde yapılacaktır.

Çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı 09.01.2018 tarihinde aynı yer ve saatte yapılacaktır. Duyurulur.

GÜNDEM:

1Açılış ve yoklama

2.ToplantıDivanının seçimi. Divana toplantı tutanaklarının imzalanması yetkisinin verilmesi

3. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu çalışma raporları ve bilançonun okunması. Müzakere edilmesi ve yönetim ve denetleme kurullarının ayrı ayrı ibrasının oylanması

4.Gelecek dönem tahmini bütçenin okunması, görüşülmesi ve oylanması

5.Geçmiş dönem üye ödentilerinin görüşülmesi ödemeyenlerin affedilmesi  konusunda görüşme ve oylama yapılması

6.Yeni yönetim kurulunun seçimi 5 asil 5 yedek

7.Yeni Denetleme Kurulunun seçimi 3 asil 3 yedek

8.Dilekler  ve kapanış

Bu yazı 1837 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum