YENİ YILA DOĞRU
Mehmet SEYREK

Mehmet SEYREK

YENİ YILA DOĞRU

28 Ocak 2017 - 19:14

Umduğumuz, istediğimiz gibi gitmedi 2016. Yeni yılın hemşehrilerimize, tüm halkımıza ve bütün insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Dilerim toplum olarak çektiğimiz acılar son bulur.

Artık geleneksel hale gelen aylık yemekli toplantılarımızın bir yenisini Aralık ayında yaptık. Mesleki bir nedenle şehir dışında bulunduğum için katılamadım ama yine çok kalabalık ve başarılı bir toplantı olduğu katılanlar tarafından ifade edildi. Bu geleneğin genç kuşaklar tarafından da benimsenip uzun yıllar devam etmesi en büyük dileğimiz.

Pamukkale TV dernek lokalimize gelerek dernek yöneticileriyle röportajlar gerçekleştirip çekimler yaptı. Derneğimizin tanıtılması için önemli bir etki yapacak olan bu tür iletişim araçlarıyla daha çok ilişki içinde olmayı dernek yönetimi olarak arzu ediyoruz.

Burslu öğrencilerimizin finansmanı konusunda hala eksikliklerimiz var. Bazı ziyaretler yaptık daha da yapacağız. Hemşehrilerimizin katkılarını bekliyoruz. Bu arada dernek ödentilerini ödemeyi ihmal etmiş hemşehrilerimizin ödentileri ödemesini bekliyoruz.

İzmir Buldanlılar Derneği, İzmir’de bulunan Denizli ilçelerinin tek derneği. Denizli ilçeleri arasında Buldan dışında derneği olan ilçe yok. Üstelik dernek lokalimiz bizleri buluşturan bir araya getiren çok önemli bir mekan. Benzeri il derneklerinde bile mevcut değil. Dilerim burayı kapatmak zorunda kalmayız.

Cep telefonlarına kısa mesaj servisi ile ulaşarak haberleşme konusunda çok önemli bir görev yapıyoruz. Cep telefonlarına dernekten mesaj gelmeyen hemşehriler telefonlarını kaydettirebilirler. Ayrıca hemşehrilerimize ulaştırmak istediğiniz mesajları da bildirebilirsiniz. Bunlar için 0542 421 7585 numaralı telefona baş vurabilirsiniz.

Değerli hemşehrim tıp fakültesi öğretim üyesi HASAN ERBAY  öykü kitabını göndermek nezaketinde bulunmuş. Bir solukta okudum. Bazı öyküler Buldan’da geçiyor. Kendisini kutluyorum. Devamını bekliyorum.

2017 nin güzelliklerle dolu mutlu bir yıl olması dileğiyle

Dostlukla kalın

 

                   

 

Bu yazı 2470 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum