DERNEK ÇALIŞMALARI
Mehmet SEYREK

Mehmet SEYREK

DERNEK ÇALIŞMALARI

07 Nisan 2017 - 20:18

İzmir Buldanlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin bu yılki Gala Yemeği Kuşadası Davutlar  Grand Belish Beach Resort &Spa  otelde yapılacak. Otele giriş 8 Nisan Cumartesi öğle vakti yapılacak. Girişten itibaren her türlü yerli içki ücretsiz. Akşamüzeri Çay ve kuru pasta servisi, ardından saat sekizde yemek başlayacak. Yine yemekte sınırsız yerli içki ve zengin bir ordövr tabağı yanında ara sıcak ve et menü yanında pasta ikram edilecek.

Gün boyu SPA ve kapalı havuzdan yararlanma olanağı mevcut. Ertesi sabah açık büfe kahvaltıdan sonra öğleye doğru otelden ayrılacağız.

Her sene yaşadığımız sıkıntıyı bu sene yaşamıyoruz. Yani belirli bir sayı tutturma zorunluluğumuz yok. Onun yerine 27 Martta toplam kaç kişi geleceğimizi bildirmek zorundayız. Bu tarihten sonra yapılacak başvuruları kabul edemeyeceğiz.

Hemşehrilerimiz geçen yıllarda hiç bildirimde bulunmadan son anda çıkıp geliyorlardı. Elbette sıkıntılar yaşanıyordu ama tolere ediyorduk. Ne var ki bu yıl onu yapamayacağız.

Otel odaları ikişer ve üçer kişilik. Odaların hepsi deniz görüyor. İki kişilik odada tek kişi 200 tl. İki kişi 150 şerden 300 tl. Üç kişilik odalar 400 tl. Oniki yaşına kadar tek çocuk ücretsiz.  12 yaşıdan büyükler ise tam ücrete tabi. Bu yılki fiyatlar geçen yılın aynı. Hatta tek kişide daha bile ucuz. Geçen yıl tek kişi 220 liraydı.

İstanbul’dan, Denizli’den, Buldan’dan ve tabii İzmir’den tüm hemşehrilerimizi bir arada olmaya çağırıyoruz.

BULDAN GEZİSİ

Mayıs ayı içinde Ramazan başlamadan Buldan’a gezi yapma düşüncemiz var. Sabah erken çıkıp Buldan’da Buldan gevreği, dığan Gatmarı ve diğer  yiyeceklerden oluşan kahvaltı-öğle yemeği karışımı bir kahvaltıdan sonra ikindin muhtemelen yaylada çağla dövmesi ,balcan-sovan, kuzu kavurma ve saraylıdan oluşan yemek sonrası İzmir’e dönülecek.

Buldan’a yalnızca bir otobüs 40 kişi gidilecek. Talep olsa da ikinci bir otobüs olmayacak. Program ona göre yapılacak. Öncelik başvuru sırasına göre olacak. Parasını yatırarak rezervasyon yaptıranın yeri garanti olacak. Hemşehrilerim şimdiden başvuru yapabilirler.

İyi günlerde buluşmak üzere

Dostlukla kalın

Bu yazı 2299 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum