BULDANLILAR GECESİ
Mehmet SEYREK

Mehmet SEYREK

BULDANLILAR GECESİ

27 Şubat 2017 - 09:13

Her sene geleneksel olarak yapılan Buldanlılar büyük buluşması bu sene 8-9 nisan tarihlerinde Kuşadası Davutlar Grand Belish Hotel’de  yapılacak.

Otele giriş saat 14 te olacak, daha önce gelen konuklarımız için lobide dinlenme olanağı sağlanacaktır. GİRİŞTEN İTİBAREN LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ SERBESTTİR. Akşam üzeri   kuru pasta ve çay servisi yapılacaktır. Akşam yemeği saat 20 de başlayacak yemekte 16 çeşit ordövr tabağı , et menü, ara sıcak limitsiz içki ve pasta verilecek ertesi gün açık büfe kahvaltı sonrası otelden ayrılacağız.

Bu sene de Derneğimiz Kar amacı gütmeden fiyatları belerlemiş, hemşehrilerimize hizmet amacı güdülmüştür. Buna göre iki kişilik odada kişi başı 150 tl dir. İki kişilik odada tek kişi kalmak isteyenler 200 tl ödeyeceklerdir. İki kişilik odada üç kişi kalanlar için ise ücret 400 tl dir.12 yaşına kadar tek çocuğu olanlardan ücret alınmayacak ikinci çocuktan ise ücret alınacaktır.

Otel Deniz kenarında olup tüm odalar deniz görmektedir. Otelde havuz ve SPA hizmetleri mevcuttur.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm hemşehrilerimizi bir arada olmaya  birlik ve dayanışma ruhu içinde güzel bir hafta sonu geçirmeye çağırıyoruz.

 

ÇOK ÖNEMLİ: Otele belli bir sayı ve isim vermemiz gerektiğinden önceden rezervasyon yaptırmayan hemşehrilerimize son anda hizmet veremeyeceğimiz hususunu önemle bildiririz.

Bu yazı 2574 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum