BELEDİYE BAŞKAN VE MECLİS ÜYESİ KESİN ADAYLARI

31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkan ve Meclis üyesi adaylarının listeleri kesinleşti.

BELEDİYE BAŞKAN VE MECLİS ÜYESİ KESİN ADAYLARI

31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkan ve Meclis üyesi adaylarının listeleri kesinleşti.

BELEDİYE BAŞKAN VE MECLİS ÜYESİ KESİN ADAYLARI
Editor: admin
07 Mart 2019 - 18:34

Demokratik Sol Parti

Belediye Başkan adayı  

Rıdvan Keser – Orta – Fotoğrafçı

 

Türkiye Komünist Partisi

Belediye Meclis üyesi adayı

 Ali Dündar – Orta – İşçi

 

Saadet Partisi

Belediye Başkan adayı

Uğur Kazakoğlu – Orta- Emekli

 

Belediye Meclis üyesi listesi

1-Hasan Ünal  - İlkokul -  Esnaf

2- Kudret İlhan  - Yüksekokul -  Esnaf

 

Bağımsız Türkiye Partisi

Belediye Başkan adayı

Mehmet Başkaya – Yüksek – Elektrik Elektronik Mühendisi

 

Belediye Meclis üyesi listesi

1 – Meral Yağaş – Ortaokul – İşçi

 

Büyük Birlik Partisi

Belediye Başkan adayı

Metin Erbölük – İlkokul – İşçi

 

Belediye Meclis Üyesi listesi

Bekir Şener – İlkokul – Esnaf Ayşe Mercan – Orta– Ev hanımı Alpaslan Kaymak – İlkokul – İşçi Kadriye Davulcu – Orta – Ev hanımı

 

Kontenjan  

Orhan Davulcu – Orta – Esnaf

 

Cumhuriyet Halk Partisi

Belediye Başkan adayı

Hikmet Şenözen – İlkokul – Emekli

 

Belediye Meclis üye listesi

1 – Yakup Erhan Türkmenoğlu – Yüksek – Avukat

2- Denizhan Yurdakul – Orta – Çiftçi

3- Ahmet Turan Bilgin – Orta – Esnaf

4-Osman Erkan – İlkokul – Çiftçi

5-Mustafa Atabay – İlkokul – Çiftçi

6-Salih Atlamaz- Yüksek – Mali Müşavir

7- Ali Kadıköy – İlkokul – Çiftçi

8- Aylin Abaylı – Orta – İşçi

9- İsmail Kahraman – Orta- İşçi

10-Ali Yılmaz – Orta – Çiftçi

11-Mesut Yılmaz – İlkokul – Çiftçi

12- Müjgân Yiğit Keyik – Yüksek – Ev hanımı

13- Halil Murat Çelebi – Orta – Çiftçi

 

Yedek Liste

1-İrfan Tengiz – Orta – Tekstil

2-Fatih Aykaç – İlkokul – Esnaf

3- Zeki Çoköz – Orta – Esnaf

4-Yasin Pehlivanoğlu – Orta – Esnaf

5-Mustafa Guguoğlu – Orta – Esnaf

6-Selen Gültekin – Orta – Ev hanımı

7- Aytaç Yeşildağ – Yüksek – İşçi

8- Ahmet Oğul – İlkokul – İşçi

9-Osman Can Duyar – Yüksek – İşçi

 

Kontenjan

1- Musa Ünsal – İlkokul – Tekstil

2- Ayşe Ergene – İlkokul – Esnaf

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Belediye Başkan adayı

Mustafa Şevik – Orta- Serbest Meslek

 

Belediye Meclis üyelikleri

1- Mustafa Mustak -  Yüksek – Serbest

2- Ahmet Özeşmen – Yüksek – Serbest

3- Mehmet Köklü- Yüksek – Serbest

4- Veli Tokdemir – İlkokul – Serbest

5- Musa Çetinel – Orta – Serbest

6- Aysel Mustak – Orta – Serbest

7- Ali Demirlioğlu – Orta – Serbest

8- Mustafa Kemal Benli – Orta – Serbest

9- Mehmet Tanboğa – Yüksek – Serbest

10-Mehmet Ali Yılmazkoç – Yüksek- Serbest

11-Sevim Aksüt – Yüksek – Serbest

12- Habip Seyrek – Orta – Serbest

13-Enver Taş – Orta – Serbest

 

Yedek Liste

1-Fatih Elaldı – Orta – Serbest

2- Sümeyra Karataş – Orta – Serbest

3- Himmet Ünal – İlkokul – Serbest

4- Huriye Püye – Yüksek – Serbest

5 -Ahmet Çiçeker –Yüksek – Serbest

6- Serdar Vural – İlkokul – Serbest

7- Kadir Gündoğdu – İlkokul – Serbest

8- Elif Hamamcı – Orta – Serbest

9- İbrahim Üstün – Yüksek – Serbest

10- Rukiye Kaya – İlkokul- Serbest

11- Neşe Tavşancı – Yüksek – Serbest

12-Halil Öz – Yüksek – Serbest

13- Gamze Turğut – Orta – Serbest

14- Mehmet Akan – İlkokul – Serbest

15- Niyazi Tarak – Orta – Serbest

 

Kontenjan

1- Hamdi Taşdelen – İlkokul – Serbest

2- Süleyman Demirbaş – Orta – Yüksek

 

Demokrat Parti

Belediye Başkan adayı

Mustafa Gülbay – Yüksek – Bankacı

 

Belediye Meclis üyelikleri

1- Halil Atıl – Orta – Esnaf

2- Mustafa Yeşil – Orta – Çiftçi

3- İbrahim Başol – Orta – Esnaf

4- İsmail Kahraman – Orta – Esnaf

5- Özkan Beşenk – Yüksek – Veteriner Hekim

6- Hacı Ahmet Akkaya – İlkokul – Emekli

7- Orhan Dağcı – İlkokul – İşadamı

8- Ayla Başbuğ – İlkokul – Ev hanımı

9- Ahmet Dağcıoğlu – Orta – Esnaf

10- Mustafa Erol – Orta –

11- Serkan Sarıkaya – İlkokul – Esnaf

12- Alper Kaçın – Yüksek – Esnaf

 

Yedek Liste

1- Hacı Semizoğlu – İlkokul

2- Yusuf Boylu – İlkokul

3- Bilal Yılmaz – İlkokul

4- Ferhat Karataş – İlkokul

5- Sami Savran – İlkokul

6- Süleyman Barıtoğlu – İlkokul

7- Süleyman Yoldaş – İlkokul

8- Ahmet Yüksel – Orta

 

Kontenjan

1- Hacip Özcan – Orta – Emekli

2- Remzi Hamamcıoğlu – Yüksek – İşçi

 

İYİ Parti

Belediye Başkan adayı

Temel Başbuğ – Yüksek – Emekli

 

Belediye Meclis üyelikleri

1- Mehmet Tuğrul – Orta – Serbest

2- Ömer Camioğlu – Yüksek – Serbest

3- İnci Aydoğdu – Yüksek – Öğrenci

4 – Salih Çağlar – Orta – Serbest

5- Bayram Uğurcu – İlkokul - Serbest

6- Hüseyin Özek – Yüksek – Ziraat Mühendisi

7- Mehmet Yavuz – İlkokul – Serbest

8- Filiz Yeşildağ – Orta – Serbest

9- Lütfi Utku – İlkokul – Serbest

10- Hatice Yastıkçı – İlkokul – Ev hanımı

11- Mediha Demircioğlu – Orta – Ev hanımı

12- Selma Dinçer – İlkokul – Ev hanımı

13- Murat Say – İlkokul – Serbest

 

Yedek Liste

1- Ali Serdar – İlkokul – Emekli

2- Ali Çeliker – İlkokul – Serbest

3- Feride Özkan – Orta – Emekli

4- Ali Rıza Başözen – İlkokul – Emekli

5- İclal Çakın – İlkokul – Sekreter

6- Müjgân Başsayın – İlkokul – Emekli

7- Muammer Coşan – Orta – Emekli

8- Yusuf Moğul – Orta – Serbest

 

Kontenjan

1- Murat Ermiş- Orta – Serbest

2- Mustafa Kahraman – İlkokul - Emekli

Bu haber 3014 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum